Pro strojírenskou skupinu Đuro Đaković Grupa, z naší divize Železnice, hledáme kandidáta na pozici Finance Project Manager.

Železnice jsou vlajkovou lodí našeho podnikání. Nabízíme komplexní služby od projekčních prací a řešení na míru přes výrobu nákladních vagonů až po servis a opravny.

 „Vaším hlavním úkolem bude podporovat transformaci finančního týmu a v horizontu 1-2 let.“

 Náplň práce:

  • Centralizace finančních týmů jednotlivých společností skupiny pod jednu společnou strukturu.
  • Zavedení nového ERP systému, podpora fáze po zavedení a řešení problémů, které nebyly identifikovány během zavádění.
  • Revize a rozvoj nastavení všech  interních finančních operací,  systematizace procesu, identifikace nedostatků a návrh opatření na jejich odstranění.
  • Budete nedílnou součástí procesu rozpočtování a prognózování, pokud jde o přípravu časového plánu, definici klíčových hodnotových faktorů, přípravu šablon atd.
  • Budete se aktivně podílet na posílení controllingového prostředí.

Nutná kvalifikace a dovednosti:

Hledáme proaktivní osobnost, která samostatně identifikuje příležitosti, má silné procesní myšlení a vysoce rozvinuté analytické schopnosti. Očekáváme, že Finance Project Manager bude důvěryhodným komunikačním partnerem pro členy vedení společnosti a v horizontu cca 2 let se stane součástí vrcholového managementu.

  • VŠ vzdělání ekonomického směru.
  • Praxe na pozici Manager controllingu nebo Senior controller nutností.
  • Preferujeme zkušenosti z výrobních firem (petrochemie, strojírenská výroba, automotive).
  • Znalost controllingových nástrojů a účetnictví.
  • Schopnost rychle se učit novým věcem, praktický přístup k řešení problémů a silné procesní myšlení nutností.
  • Analytické a koncepční myšlení, smysl pro detail a dotahování činností a projektů.
  • Vynikající znalost Excelu.
  • Angličtina na pokročilé úrovni.